Zálohovací zámky

Zálohovací zámky pomáhají udržovat pořádek v parkování nákupních vozíků. Universální použití pro všechny typy vozíků. Snadná možnost montáže na madlo vozíku. Zálohovací systémy dodáváme pro 1 nebo 2 mince popř. i speciální provedení na zálohovací karty. Možnost volby provedení v základních barvách RAL.

Speciální madla a reklama na vozíku

Ergonomická madla splňující ty nejnáročnější požadavky na komfortní ovládání nákupních vozíků. Spojují perfektní ergonomii s praktickými funkcemi jako je flexibilní reklamní plocha, integrovaný zálohovací zámek či antistatická ochrana.

Reklamní systém Clip On

Je určený pro standardní kulatá madla nákupních vozíků. Svojí jednoduchou montáží a rychlou výměnou reklamní plochy je vhodnou alternativou ke speciálním ergonomickým madlům.

Bezpečnostní prvky

Systém Smart Stop

Je patentovaný ochranný systém pro supermarkety, otevřené obchodní plochy a větší sklady. Systém umístěný na kolečku vozíku omezuje jeho nechtěný pohyb mimo předem vyznačenou zónu. Smart Stop používá mechanický brzdný systém, který po přejetí aktivačního pásu magneticky zablokuje otáčení kolečka a způsobí zastavení vozíku.

Systém Smart Safe

Je systém pro bezpečnost dětí v dětských sedačkách na nákupním vozíku. Stejně jako v případě bezpečnostního pásu v autě může být inteligentní bezpečný pás plynule regulovatelný a automaticky se přizpůsobuje velikosti těla dítěte. Není-li pás používán, je srolovaný v pouzdře na zadní straně vozíku a tím je chráněn před nečistotami vlhkostí a poškozením.

Více informací o dalších výrobcích zašleme na požádání, kontaktujte nás vyplněním kontaktního formuláře.

Odběr novinek

Nahoru