Elektrická vstupní zařízení

Elektrická vstupní zařízení ovládaná fotobuňkou nebo radarem. Zařízení jsou vybavena protipanikovým systémem umožňující nouzový únik z prodejny. Standardní výbavou je i zvuková signalizace při průchodu zařízením v protisměru. Základní provedení s pevným ramenem v délce 900 a 1150 mm a možností nastavení rychlosti otevření. Provedení v povrchové úpravě chrom s možností barevného provedení dle vzorníku RAL . Možnost řazení jednotlivých motorových sloupů do jednotlivých sestav s doplněním o zábradlí. Doplňky: dětská pojistka, počitadlo zákazníků, dálkové ovládání, velkoplošná ramena.

Mechanická vstupní zařízení

Otočný kříž garantuje vysoké zabezpečení proti zpětnému průchodu. Stabilní konstrukce s lamelovým průtahem pro všechny typy nákupních vozíků. Provedení v povrchové úpravě chrom s možností barevného provedení dle vzorníku RAL .Otočný kříž je standardně vybaven bezpečnostním systémem umožňující nouzový únik z prodejny. Mechanické výkyvné turnikety se řadí mezi nejpohodlnější vstupní zařízení. Turniketem je umožněn průchod směrem do prodejny a po průchodu se rameno pomocí pružiny vrátí do výchozí polohy. Základní provedení s pevným ramenem v délce 900 a 1150 mm. Provedení v povrchové úpravě chrom s možností barevného provedení dle vzorníku RAL.

Pokladní zábrany

Pokladní zábrany pomohou usměrnit pohyb zákazníků v pokladních zónách. Umístění na sloupku i možnost montáže na pokladní box. Pokladní zábrany jsou uzamykatelné s výsuvným ramenem 700 – 1100 mm. Rameno ve standardní velikosti nebo velkoplošné. V případě nenadálé situace na prodejně je možné je použít jako nouzový východ.

Vodící zábradlí

Usměrňuje zákazníka v prostoru prodejny. Vysoká variabilita a jednoduchost montáže. Ocelové sloupky s obdélníkovou krytkou patky z tvrzeného polykarbonatu. Standardní výška 1120 mm s průměrem sloupku 48 mm. Sloupky jsou s vodorovnou trubkou spojeny plastovou objímkou v šedé barvě Ral 7035. Vodorovné trubky o průměru 40 mm jsou dodávány v délkách 1000 / 1500 / 2000 / 2500 / 3000 mm. Základní provedení v povrchové úpravě chrom, s možností barevné varianty dle vzorníku RAL.

Dělící stěny

Modulární stěny pro spolehlivé oddělení nejen prodejních prostor. Ocelové sloupky s obdélníkovou krytkou patky z tvrzeného polykarbonatu. Standardní výška 2000 mm s průměrem sloupku 48 mm. Výplň plexisklo 6 mm nebo drátěná mříž či kombinovaná plexi/mříž. Provedení v povrchové úpravě chrom s možností barevného provedení dle vzorníku RAL.

Více informací o dalších výrobcích zašleme na požádání, kontaktujte nás vyplněním kontaktního formuláře.

Odběr novinek

Nahoru