Plakátové rámečky a cenovky

Plakátové rámečky a cenovky jsou vyrobeny z nerozbitného plastu. Tvarově stabilní rámy se zaoblenými rohy umožňují snadnou změnu plakátu. Rámy i cenovky dodáváme jak ve standardních formátech DIN, tak je možné dodat i formáty na přání zákazníka. Barevné provedení je možné zvolit dle vzorníku RAL. S pomocí široké škály doplňků, je možné plakátové rámy a cenovky použít v mnoha oblastech značení prodejních a skladových regálů, pro prezentaci cen apod.


Závěsné plakátové lišty

Modulární systém hliníkových a plastových lišt je vhodný všude tam, kde by překážely plakátové informační stojany. Systém je jednoduchý na obsluhu a spolu se spojovacími a závěsnými prvky lze vytvořit libovolnou délku.


Plakátové a listovací stojany

Stojany s pevnou i proměnlivou výškou dodávané ve standardních formátech DIN. Barevné provedení je možné zvolit dle vzorníku RAL. Praktické pro zvýraznění akčních nabídek či prezentaci ceny, tam kde není vhodné umístění samotného rámečku. Listovací stojany uspoří místo a přesto umožňují mít přehledně více informací pohromadě. Možné je i uchycení na stěnu. Formáty rámečků listovacích stojanů DIN A5 – A1. Barvy je možné dodat na přání zákazníka.


Hliníkové zaklapávací rámy

Klasické hliníkové rámy s antireflexní ochranou folií a snadnou výměnou plakátů. Dodávané ve formátech DIN A5 až DIN A0. Zaoblené pochromované nebo skosené rohy. Možnost dodávky ve speciálním provedení s bezpečnostním zámkem. Hliníkový eloxovaný profil v šířkách 20,25,32 a 44 mm. Speciální formáty a barva na přání zákazníka.


Cenovkové lišty

Scannerové lišty téměř pro všechny druhy regálových systémů. Cenové lišty i pro drátěné koše a police. Základní provedení bílá nebo transparentní. Možnost volby barevného provedení.

Více informací o dalších výrobcích zašleme na požádání, kontaktujte nás vyplněním kontaktního formuláře.

Odběr novinek

Nahoru