Paletová ohrazení

Paletová ohrazení jsou praktickým pomocníkem pro řešení prodeje přímo z normovaných palet 1200x800 a 800x600 mm. Stabilní drátěná konstrukce umožňuje stohování 1+3 s maximálním zatížením na sloupec 3000 kg. Sklopné strany pomáhají se snadnou manipulací s uloženým zbožím. Systém skládání paletových ohrazení minimalizuje místo pro jejich skladování v době, kdy nejsou v plném nasazení. Vnitřní prostor je možné oddělovat svislou dělící mřížkou nebo vodorovnou policí.


Mřížové boxy

Stabilní provedení drátěných boxu bez nutnosti použití palety. Stohovatelnost 1+3 s maximálním zatížením na sloupec 4000 kg. Základní rozměry odpovídající paletě EUR. Povrchová úprava – zinkochromát. Pokud nejsou mřížové boxy v nasazení je možné je jednoduše složit a ukládat na sebe.


Paletové nástavce

Vhodné pro sklady i prodejní prostory. V základě určené pro použití s paletami EUR. Masivní rám z kulatých trubek zaručuje vysokou nosnost a jejich stohovatelnost. Spodní úchyty umožní nasazení na širší i užší straně palety. Povrchovou úpravu zinkochromát lze zaměnit i za barevné provedení v odstínech RAL. Základní výška 1030 mm.

Více informací o dalších výrobcích zašleme na požádání, kontaktujte nás vyplněním kontaktního formuláře.

Odběr novinek

Nahoru